لوگو آرال گام

بهترین بانک برای افتتاح حساب ارزی در ترکیه

سرمایه گذاری opening a bank account in canada trustimm

مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله کشور ترکیه در سالیان اخیر در ایران رواج یافته است و افراد زیادی چه برای مقاصد تحصیلی و چه برای مقاصد کاری و مالی به این کشورها مهاجرت می‌کنند. برای زندگی در کشورهای خارجی و تأمین نیازهای خود، به تأمین و حمایت مالی و افتتاح حساب ارزی در ترکیه نیاز دارید.

برای بهره‌مندی از حمایت مالی نیز به افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک‌های معتبری که به ایرانیان مهاجر خدمات گسترده و مفیدی را ارائه می‌دهند نیازمند هستید. علاوه بر این افرادی که به کشورهای خارجی از جمله ترکیه مهاجرت می‌کنند برای انجام فعالیت‌های مختلف از جمله خرید ملک، ثبت شرکت و کسب‌وکارهای مختلف، تحصیل، سرمایه‌گذاری و غیره نیازمند افتتاح حساب در بانک‌های معتبر و واجد شرایط آن کشور هستند.

لازم به ذکر است برای افتتاح حساب ارزی در بانک‌های کشور ترکیه نیازی به حضور در خاک این کشور  ندارید و به کمک یک وکیل مجرب به راحتی می‌توانید حساب ارزی معتبری را در بانک‌های واجد شرایط ترکیه باز کنید.نحوه شناسایی و پیدا کردن بانک‌های ارائه دهنده خدمات بانکی و ارزی به ایرانیان در کشورهای خارجی و چگونگی افتتاح حساب ارزی در این بانک‌ها از مهم‌ترین و اساسی‌ترین سؤالاتی هستند که برای اکثر مهاجران مخصوص مهاجرانی که به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند به وجود می‌آید.

علاوه بر این انتخاب بهترین بانک برای افتتاح حساب نیز یکی از دغدغه‌های مهاجرت به کشور ترکیه است. همه اینها مسائلی هستند که در ادامه این مقاله قصد داریم به آنها پاسخ دهیم و مهاجران را راهنمایی کنیم تا انتخاب درستی در زمینه افتتاح حساب در بانک‌های معتبر خارجی داشته باشند.

افتتاح حساب ارزی در بانک‌های ترکیه

افتتاح حساب ارزی در بانک‌های کشور ترکیه برای افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند خیلی پیچیده نیست. مهاجران و اتباع خارجی برای افتتاح حساب ارزی در بانک‌های کشور ترکیه نیازمند شماره هویت ملی معتبر خارجی یا مجوز اقامت و یا مجوز کار هستند. بدون در اختیار داشتن موارد ذکر شده امکان افتتاح حساب ارزی در ترکیه برای مهاجرین و اتباع خارجی از جمله ایرانی‌ها در ترکیه وجود ندارد.

افتتاح حساب ارزی در ترکیه

مدارک لازم برای افتتاح حساب ارزی در بانک‌های معتبر ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه نسبت به بقیه کشورهای خارجی و اروپایی بسیار ساده‌تر است و پیچیدگی خاصی ندارد. مدارکی که برای افتتاح حساب ارزی در بانک‌های معتبر ترکیه نیاز دارید نیز شامل موارد خاص و نادری نمی‌شوند.

اصل پاسپورت، کد مالیاتی، کارت اقامت در ت

اشتراک گذاری
چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
اولین کسی باشید که به این پست رأی میدهید!