آزمون ها

همه دسته بندی ها
آزمون آیلتس

آزمون آیلتس

۱۱ خرداد ۱۴۰۱
آزمون آیلتس 2022 – تاریخ، ثبت نام، فرمت آزمون، شرایط و هزینه‌ها آیلتس یکی از برجسته‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است. دانشجویانی که مایلادامه »
آزمون ACT در ترکیه

آزمون ACT در ترکیه

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
هرآنچه لازم است راجع به آزمون ACT در ترکیه بدانید آزمون ACT از سال 1959 توسط ایالات متحده برای ارزیابی مهارت‌های دانشجویان قبل از ورودادامه »
آزمون DUS ترکیه

آزمون DUS ترکیه

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
آزمون DUS ترکیه یک آزمون ورودی است که برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می‌گردد. طبق روند مرسوم کشورادامه »
آزمون TUS ترکیه

آزمون TUS ترکیه

۲۰ بهمن ۱۴۰۰
آزمون TUS ترکیه برای دانشجویانی که می‌خواهند در رشته‌هایی مثل پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و شیمی تحصیل نمایند و مدرک تخصصی دریافت کنند، این دانشجویان برایادامه »
آزمون تومر به عنوان پیش نیاز مهاجرت به ترکیه

آزمون تومر به عنوان پیش نیاز مهاجرت به ترکیه

۰۴ آبان ۱۴۰۰
آزمون تومر راهنمای جامع شرکت در آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولی آزمون تومر یک آزمون معتبر برای دریافت مدرک زبان ترکی است. این آزمون درادامه »
آزمون SAT

آزمون SAT

۲۴ شهریور ۱۴۰۰
یکی از مهمترین دلایلی که دانشجویان تحصیل در ترکیه، کانادا و یا آمریکا را انتخاب می­کنند، کیفیت بالای تحصیل و سیستم آموزشی در این دوادامه »
آزمون YÖS

آزمون YÖS

۲۷ مرداد ۱۴۰۰
امروزه به علت وجود سیستم آموزشی با کیفیت بالا و شهریه نسبتا مناسب در بسیاری از رشته ها طرفداران بسیاری را از سراسر جهان بهادامه »