دانشگاه های ترکیه

همه دسته بندی ها
دانشگاه آک دنیز

دانشگاه آک دنیز

۲۶ مهر ۱۴۰۱
دانشگاه آک دنیز در شهر آنتالیا، علاوه بر تحصیل با شرایط عالی و سطح علمی بالا؛ فرصت زندگی در شهر توریستی و ساحلی آنتالیا را برای دانشجویان مشتاق فراهم می آورد.
دانشگاه کیر‌کلارلی

دانشگاه کیر‌کلارلی

۲۵ مهر ۱۴۰۱
دانشگاه کیرکلارلی در میان دانشگاه های ترکیه از دانشگاه هایی است که از استراتژی های آموزش بین المللی و متد های به روز دنیا بهره می‌ گیرد. این دانشگاه از راه ارتباط با موسسه های عالی آموزشی بین المللی، زمینه ساز همکاری های بالقوه در زمینه های فرهنگی، علمی و ورزشی است.
دانشگاه بالیکسیر

دانشگاه بالیکسیر

۲۴ مهر ۱۴۰۱
معرفی دانشگاه بالیکسیر دانشگاه ها همواره بخش بسیار مهمی از سیستم تربیتی و آموزشی کشورها بوده‌اند. حتی می توان گفت که امروزه اساسی ترین نقشادامه »
دانشگاه آتیلیم

دانشگاه آتیلیم

۲۳ مهر ۱۴۰۱
رتبه‌ی جهانی دانشگاه آتیلیم ۴۰۰ و رتبه‌ی آن در ترکیه ۱۲ است. زبانی که برای تدریس به دانشجویان این دانشگاه استفاده می شود، انگلیسی و ترکی است.
دانشگاه اسکوادار ترکیه

دانشگاه اسکوادار ترکیه

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
تحصیل در دانشگاه اسکوادار ترکیه همراه با مزیت‌هایی است که تمام آن‌ها را تا انتهای این مقاله با یکدیگر بررسی خواهیم نمود. این با وجودادامه »
دانشگاه حاجی بایرام ولی آنکارا

دانشگاه حاجی بایرام ولی آنکارا

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
تحصیل در ترکیه یک فرصت عالی برای دانشجویان ایرانی محسوب می شود که بارها و بارها در مقاله مربوط به تحصیل در ترکیه به آنادامه »
دانشگاه اینونو

دانشگاه اینونو

۱۶ مرداد ۱۴۰۱
دانشگاه اینونو یک دانشگاه دولتی در مالاتیا، ترکیه است. در 28 ژانویه 1975، مجلس بزرگ ملی ترکیه دستور تأسیس دانشگاه اینونو را در مالاتیا، زادگاهادامه »
دانشگاه نامیک کمال

دانشگاه نامیک کمال

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
دانشگاه نامیک کمال در 17 مارس 2006 با رعایت قانون شماره 5647 تأسیس شد. سارای و شارکوی که قبلاً به دانشگاه ‌تراکیا وابسته بودند، درادامه »
دانشگاه موغلا در ترکیه

دانشگاه موغلا در ترکیه

۱۲ مرداد ۱۴۰۱
دانشگاه موغلا سیتکی کوچمان در سال 1992 به عنوان یک دانشگاه دولتی با چهار دانشکده پیشنهادی تأسیس شد: دانشکده هنر و علوم و علوم انسانی،ادامه »