موسسه مهاجرت به ترکیه آرال‌ گام

درباره ما

aralgam-logo

همه جای جهان سرای شماست!

 

موسسه مهاجرتی آرال گام AralGam  

نام شخصیت حقوقی:   آرال گام ایده

نام تجاری: آرال گام

 

مختصری از داستان آرال گام:

درباره ما: با توجه به همسایگی ترکیه با ایران و وجود ارتباطات و مراودات فراوان بین شهروندان این دو کشور، ما بنیان گذاران مجموعه آرال گام نیز به وفور نیاز به انجام امور مختلف در کشور ترکیه را داشتیم. برای انجام این فعالیت ها ساعت ها در اینترنت جستجو می کردیم و با شرکت ها و افراد مختلفی وارد مذاکره می شدیم.

با این حال در هنگام تصمیم گیری، اطلاعات مناسبی در دست نداشتیم و براحتی نمی توانستیم گزینه ی مناسبی را انتخاب کنیم و حتی گاهی تصمیمات نادرستی نیز اتخاذ می کردیم. شواهد و قرائن مبین آن بود که جای یک مجموعه با دانش و متخصص در زمینه ارتباطات و مراودات مختلف با کشور ترکیه به منظور مشاوره دادن و یاری رساندن به شهروندان ایرانی، به شکل ملموسی خالی است.

از آنجا بود که در اوایل سال 1394، ایده ی راه اندازی یک مجموعه ی تخصصی در زمینه مشاوره و همکاری با افراد حقیقی و حقوقی جهت انجام امور مختلف در کشور ترکیه، ذهن موسسان مجموعه آرال گام را به خود مشغول نمود. در اواخر همان سال بود که این ایده توسط ما به واقعیت پیوست و مجموعه آرال گام فعالیت خود را در منطقه شیشلی (şişli) شهر استانبول در قالب یک شرکت مشاوره (Danışmanlık Şirketi)آغاز نمود.

با توجه به فعالیت حرفه ای و تخصصی مجموعه، در مدت بسیار کوتاهی مراجعات و درخواست های شهروندان ایرانی به قدری افزایش یافت که افتتاح دفتر ایران به منظور پاسخگویی هر چه مناسب تر به آنها را ضروری ساخت.

در این راستا در سال 1396 دفتر تهران مجموعه ی آرال گام فعالیت خود را آغاز و در قالب یک موسسه ی حقوقی و مهاجرتی شروع به ارائه خدمات کرد. در حال حاضر دفتر مرکزی مجموعه آرال گام در شهر تهران به منظور خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و ایرانی مشغول به فعالیت است.

همچنین دفتر این مجموعه در کشور ترکیه در بخش اروپایی کلان شهر استانبول واقع شده است. همچنین نمایندگی هایی در شهرهای تبریز، ارومیه، اصفهان، مشهد، ازمیر و آنکارا نیز جهت سهولت در امر خدمت رسانی به مشتریان مشغول به فعالیت می باشند.

تصمیم به چابک سازی مجموعه:

با اعمال تغییرات قوانین موسسات حقوقی در سال 1398 و وجود دو نهاد موازی و اعمال سلیقه در موسسات حقوقی و ایجاد یک سری مشکلات در تغییر آدرس موسسات حقوقی، تغییر اعضای موسسه، افزایش سرمایه و سایر مسائل، از اواخر سال 1398 چابک سازی مجموعه مد نظر مدیران ارشد قرار گرفت و در ادامه و پس از بررسی های صورت گرفته توسط وکلا و مشاوران حقوقی شرکت، در سال 99 با ثبت یک موسسه تخصصی به صورت جداگانه در زمینه مهاجرت با هدف چابک سازی شرکت اقدام شد.

با ایجاد این موسسه، مجموعه آرال گام کار تخصصی خود در زمینه مهاجرت را گسترش داده و ضمن ارائه خدمات مهاجرت به ترکیه، ارائه این خدمات به سایر کشورها را نیز در دستور کار خود قرار داد و خدمات مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا، آلمان، مالزی، چین، روسیه، جمهوری آذربایجان نیز به لیست خدمات مهاجرتی آرال گام اضافه گردید.

خدمات اصلی آرال گام:

مجموعه آرال گام، یک مرکز تخصصی ارائه دهنده کلیه ی خدمات مربوط به مهاجرت به کشور ترکیه می باشد. همچنین شما می توانید خدماتی مانند، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، خرید ملک در ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه، اجاره ملک در ترکیه، اخذ شهروندی کشور ترکیه، تحصیل در ترکیه، تحصیل پزشکی در ترکیه، افتتاح حساب بین المللی به صورت غیرحضوری را به راحتی با همکاری مجموعه آرال گام در کشور ترکیه انجام دهید.

به عنوان نمونه اگر شما قصد خرید خانه در ترکیه را دارید، به سادگی می توانید مبالغ مورد نیاز برای خرید خانه را به حساب بانک زراعت که توسط کارشناسان این مجموعه برای شما افتتاح می گردد، واریز کرده و برای پرداخت های آتی در کشور ترکیه از حساب بانکی شخصی خودتان استفاده نمایید.

آرال گام دانشنامه معتبر

یکی از اهداف مهم مجموعه آرال گام این است که وب سایتی در فضای اینترنت به نمایش بگذارد که به منبعی معتبر برای اطلاع رسانی در خصوص خدماتی که شهروندان ایرانی می توانند در ترکیه دریافت کنند، مبدل شود. در این راستا مجموعه به صورت مستمر و به روز، مقالات جامع، دقیق و متعددی از خدمات مورد نیاز شهروندان ایرانی در کشور ترکیه تدوین و در وب سایت خود منتشر می کند. با توجه به تسلط کامل مدیران آرال گام به دو زبان ترکی و فارسی این وب سایت همواره در اطلاع رسانی درست، دقیق و به موقع پیشگام بوده است.

از این رو مراجعه کنندگان به وب سایت aralgam با امکان دسترسی به اطلاعات کامل و دقیق می توانند اقدام به تصمیم گیری کرده و تصمیمات مناسب تری اتخاذ نمایند. به علاوه هر یک از مراجعه کنندگان به وب سایت اگر به عنوان مشتری به مجموعه آرال گام نیز مراجعه نمایند با توجه به اطلاعات جامع و کاملی که از وب سایت aralgam دریافت کرده اند می توانند با دانش بیشتری به مذاکره با کارشناسان ما بپردازند.

 

مشاوره رایگان:

مجموعه آرال گام از مراجعه کنندگان جهت دریافت خدمات مشاوره استقبال نموده و این خدمات را به صورت رایگان در اختیار ایشان قرار می دهد. زیرا ما معتقدیم، مشتری های آگاه تر تصمیم های صحیح تری را اتخاذ می کنند و فرآیند همکاری آسان تری را طی خواهند کرد. از این رو ارائه هر گونه خدمات مشاوره اعم از مشاوره تلفنی یا حضوری در مجموعه آرال گام، کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

رنگ سازمانی و هویت بصری مجموعه:

مشتریان در طول مسیری که از خدماتی موسسات بهره می گیرند با موضوعات مختلف و متعددی درگیر می شوند، که بخشی از این مسائل مانند سرعت انجام خدمات، کیفیت و هزینه های آن، برای ایشان قابل لمس است. اما نکات مهم و قابل توجه دیگری وجود دارد که ممکن است هرگز به فکر مشتریان خطور نکند و این وظیفه ی مدیران مجموعه است که به این نکات توجه ویژه داشته باشند. یکی از چالش های مهم در این راستا، تأمین مطلوبیت بصری برای مشتریان است.

این وظیفه مدیران شرکت هاست که با رعایت نکات حرفه ای و زیبایی شناختی در ایجاد هویت بصری، رنگ سازمانی، جلوه های گرافیکی، دسترسی های سریع و ساده به ناخود آگاه مشتریان آرامش و انرژی مثبت انتقال بدهند.

درباره ماه

مجموعه آرال گام به این امر مهم بسیار حساس بوده و در راستای تقویت و ارتقای هویت بصری و ایجاد حس آرامش برای کاربران و مشتریان خود، پیوسته در حال تلاش بوده و است. از این رو در طراحی لوگوها، رنگ متن، تصاویر، یکپارچگی گرافیکی سایت و شکل دهی هویت بصیری همواره از مشاوره طراحان توانمند و با سابقه بهره می گیرد.

کیفیت خدمات و رضایت مشتریان

هدف اصلی آرال گام ارائه خدمات مناسب به مشتریان و ایجاد یک حس رضایت دو طرفه است. ما معتقدیم، یک مشتری راضی حتما یک مشتری جدید به شما معرفی خواهد کرد، اما یک مشتری ناراضی قطعا چندین مشتری را از شما دور خواهد کرد. پس تمام تلاش ما ایجاد یک نام و برند نیک برای آرال گام بوده و خواهد بود.

پذیرای انتقاد، پیشنهاد و بازخورد از خدمات مان هستیم.

مجموعه آرال گام معقتد است، انتقادات ارائه شده از سوی بازدیدکنندگان وب سایت و مشتریان جلا دهنده و شفاف کننده ی نتایج خدماتی است که به ایشان داده شده است. انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان، افق های جدیدی پیش روی ما می گشاید و مسیر آینده را برای ارائه خدمات بهتر ما و مراجعات بعدی شما نمایان تر می سازد.

لطف خود را از ما دریغ ندارید، با ما تماس بگیرد، به ما ایمیل بزنید و یا در فروم های گفتگوی ما مشارکت کنید.

اشتراک گذاری
چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
5 از 5 از 6 رای