تحصیل

همه دسته بندی ها
دانشگاه چاغ

دانشگاه چاغ

۳۰ مهر ۱۴۰۱
دانشگاه بین‌المللی چاغ یک دانشگاه بنیادی تحصیل در اروپا و دانشگاه‌های سطح بالای آن همیشه یکی از بحث‌های داغ محافل دانشجویان ایرانی است. اما بهادامه »
دانشگاه آک دنیز

دانشگاه آک دنیز

۲۶ مهر ۱۴۰۱
دانشگاه آک دنیز در شهر آنتالیا، علاوه بر تحصیل با شرایط عالی و سطح علمی بالا؛ فرصت زندگی در شهر توریستی و ساحلی آنتالیا را برای دانشجویان مشتاق فراهم می آورد.
دانشگاه کیر‌کلارلی

دانشگاه کیر‌کلارلی

۲۵ مهر ۱۴۰۱
دانشگاه کیرکلارلی در میان دانشگاه های ترکیه از دانشگاه هایی است که از استراتژی های آموزش بین المللی و متد های به روز دنیا بهره می‌ گیرد. این دانشگاه از راه ارتباط با موسسه های عالی آموزشی بین المللی، زمینه ساز همکاری های بالقوه در زمینه های فرهنگی، علمی و ورزشی است.
دانشگاه بالیکسیر

دانشگاه بالیکسیر

۲۴ مهر ۱۴۰۱
معرفی دانشگاه بالیکسیر دانشگاه ها همواره بخش بسیار مهمی از سیستم تربیتی و آموزشی کشورها بوده‌اند. حتی می توان گفت که امروزه اساسی ترین نقشادامه »
دانشگاه آتیلیم

دانشگاه آتیلیم

۲۳ مهر ۱۴۰۱
رتبه‌ی جهانی دانشگاه آتیلیم ۴۰۰ و رتبه‌ی آن در ترکیه ۱۲ است. زبانی که برای تدریس به دانشجویان این دانشگاه استفاده می شود، انگلیسی و ترکی است.
تحصیل در ترکیه بدون مدرک زبان

تحصیل در ترکیه بدون مدرک زبان

۲۴ شهریور ۱۴۰۱
به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور توصیه می‌شود که برای تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه اپلای کنند. چرا که تحصیل در ترکیه فرصت‌های بی‌نظیری راادامه »
پذیرش بدون کنکور ترکیه

پذیرش بدون کنکور ترکیه

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
ترکیه با موقعیت ژئوپلیتیکی خود به عنوان پل ارتباطی بین سه قاره عمل می‌کند. کیفیت بالای تحصیلات و صدور دیپلم معتبر بین المللی موفق شدهادامه »
تحصیل رشته موسیقی در ترکیه

تحصیل رشته موسیقی در ترکیه

۱۸ شهریور ۱۴۰۱
دانشجویان ایرانی فعال در حوزه‌های هنر بویژه در رشته موسیقی و گرایش‌های مرتبط می‌خواهند درباره تحصیل رشته موسیقی در ترکیه بیشتر بدانند. در این مقالهادامه »
بهترین رشته‌ های تحصیلی در ترکیه

بهترین رشته‌ های تحصیلی در ترکیه

۱۷ شهریور ۱۴۰۱
 بهترین رشته‌ های تحصیلی در ترکیه را با یکدیگر در این مقاله خواهیم شناخت و دلیل اینکه چرا تحصیل در این رشته‌ها در کشور ترکیهادامه »